قوانین و مقررات استفاده از خدمات و کالاهای فروشگاه اینترنتی ارم فروت

کاربر و مشتری گرامی؛ از اینکه  فروشگاه اینترنتی ارم فروت را برای تامین کالا و خدمات مورد نیازتان انتخاب کرده‌اید، بسیار خرسندیم. مجموعه مدیریت و کارکنان ارم فروت تمام تلاش خود را به کار خواهند بست تا با ارایه خدماتی با کیفیت، تجربه‌ای متفاوت و مطلوب از یک خرید اینترنتی را برای شما رقم بزنند. و احساس خوبی از یک خرید اینترنتی را در شما بوجود بیاورند.

در راستای ایجاد شفافیت در خصوص تعهدات متقابل فروشگاه اینترنتی ارم فروت و کاربران، مجموعه‌ای از قوانین تدوین شده است که در ادامه به آگاهی شما می‌رسد. خواهشمند است، این قوانین را مطالعه نمایید و سپس با آسودگی خیال نسبت به بهره‌مندی از خدمات فروشگاه اینترنتی دکمه ها اقدام کنید.

قوانین عمومی

تمامی اصول اساسی حاکم بر فعالیت ارم فروت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کنند‌گان است و هر دو طرف (ارم فروت و کاربران یا همان مشتریان) نسبت به انجام تکالیف خود بر اساس قوانین جاری کشور متعهد هستند. فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است. همچنین در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های ارم فروت تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات ارم فروت اقدام کند.

همچنین از آنجا که ارم فروت یک وب‌سایت خرده‌ فروشی آنلاین برای مشتری یا کاربر مصرف کننده است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

تعریف  مشتری خرید عمده

 مشتری که به عنوان خریدار عمده  به شخص، شرکت یا فروشگاهی گفته می شود که در بخش ثبت نام بعنوان یک کسب و کار فرم را پر کرده و مورد تایید مجموعه ارم فروت قرار گرفته باشد.

همچنین از آنجا که فروشگاه اینترنتی ارم فروت بخش  عمده فروشی نیز دارد که با ثبت نام بعنوان کسب و کار و تایید آن از سمت ارم فروت قیمت ها و حداقل تعداد خرید ها برای فروش عمده مشخص می شود و  برای مشتری  که به عنوان خرید عمده و کلی ثبت نام نموده، شرایط قیمت گذاری و پرداخت  با مشتری مصرف کننده متفاوت است.

محدوده جغرافیایی خرید

اگر آدرسی که برای تحویل سفارش ثبت می کنید خارج از محدوده های تعیین شده باشد فاکتور شما با  هزینه اضافه ارسال،  شارژ خواهد گردید.

 


 

 

اینستاگرام : eramfruit

پست الکترونیک : info@eramfruit.ir

پشتیبانی  9 صبح تا 7 شب : 09056218880